Potápěčský klub - Opava

Máš rád vodu a potápění? Přidej se k nám...

Vítejte v DIVEZONE

potápěčské škole, kde se může potápět úplně každý.

Několikaleté zkušenosti s výukou potápění a cestováním nás motivují ke kvalitně odvedeným kurzům s individuálním přístupem. K dosažení kvalitní výuky využíváme jednu z největších celosvětových potápěčských asociací IANTD (INTERNATIONAL ASSOCIATION OF NITROX AND TECHNICAL DIVERS), která zdokonaluje efektivitu a bezpečnost výuky již od roku 1985.

Jsme potápěčská škola, která umí nabídnout kompletní servis v oblasti potápění: potápěčské kurzy různé úrovně, průvodcovské služby pro výjezdy za potápěním v ČR i ve světě, půjčovnu vybavení, servis, pojištění, prodej potápěčských potřeb – showroom s potápěčským vybavením.

V kombinaci s potápěním se také zabýváme aktivním pohybem v přírodě a poznáváním zajímavých míst po celém světě. Máme rádi podvodní svět, cestování a fajn lidi kolem nás. Baví nás učit, předávat zkušenosti v oblasti potápění a sdílet s Vámi úsměvy a radost ze společných zážitků.

Potápěčský klub DIVEZONE

Cílem klubu je především nabídnout potápěčské služby/akce a zvýhodnit členy klubu prostřednictvím:

  • až 10% sleva na nákup zboží
  • 20% sleva na pravidelný servis automatiky (podmínkou je předchozí servis téže automatiky v DIVEZONE v období kratším 13 měsíců)
  • 10% sleva z celkové ceny za půjčovnu + není potřeba skládat kauci
  • speciální balíček půjčovného pro jednodenní výjezdy
  • Účast na bazénovém tréninku pořádaném za zvýhodněné ceny
  • Připravujeme další…

 Jak se stát členem?

Členem klubu DIVEZONE se stává každý účastník potápěčského kurzu (FREEDIVING, OWD a vyšší kvalifikace) po vyplnění přihlášky a zaplacení ceny kurzu. Členství je neomezeně platné. Divezone si dovoluje upozornit, že členství může být ukončeno ze strany Divezone kdykoliv, a to zejména v podobných případech, jako je poškození jména potápěčské školy/klubu či jejich členů. Nový zájemce o členství bez zájmu o nový kurz (s již hotovou certifikací) vyplní přihlášku „členství v klubu“ a uhradí poplatek 2 000 Kč.

 

Nezapomeňte navštívit naše sociální sítě a přečíst si pár článků.

 

Budeme se těšit na společné zážitky…