Potápěčské kurzy

s námi je potápění dostupné všem...

Open Water Diver – přístrojové potápění

Základní kurz přístrojového potápění... "potápění Opava"

Nejbližší termíny:

viz "AKTUÁLNĚ"

10.000Kč Mám zájem

Kurz potápění OPEN WATER DIVER je vstupní bránou do přístrojového potápění. Umožňuje navštěvovat podvodní svět, a to do hloubky až 18 metrů. Absolvováním kurzu získáš mezinárodní certifikaci, která tě opravňuje k potápění po celém světě. Tato certifikace je navíc celoživotně platná.

Cílem kurzu je získat potřebné dovednosti a znalosti, aby ses stal bezpečným potápěčem se smyslem pro zodpovědnost a sebejistotu. O to více si pak užiješ krásy podvodního světa.

Zaměřujeme se především na výuku v Opavě a okolí, ale potápění učíme v celé ČR i zahraničí.

Co nás čeká? 

Na začátku si budeme povídat o potápění po všech stránkách a během toho chodit do bazénů, kde se naučíme být samostatným potápěčem. V případě, že nám něco nepůjde, jak bychom si představovali, tak není potřeba panikařit. Můžeme strávit v bazénu více času a zaměřit se na konkrétní věci (nad rámec kurzu). Společným cílem by měla být jistota pro přechod z bazénového prostředí do volné vody (lom, moře).  

 

OBSAH KURZU: 5 lekcí teorie (celkem cca 8 hodin), 5 lekcí v bazénu (lekce = 60 minut) a 4 ponory na volné vodě. Před/po každé praktické části teoretický rozbor cviků.

  • Po absolvování teorie a bazénových lekcí (včetně písemného testu a prokázaní požadovaných dovedností ve vodě) přichází na řadu nejoblíbenější část kurzu, a to volná voda. Závěrečné 4 ponory na volné vodě můžeš dodělávat na lomech v ČR nebo v zahraničí, na jedné z našich cest za potápěním.

 

VSTUPNÍ POŽADAVKY:

  • minimální dolní věková hranice je 10 let s povolením rodiče nebo opatrovníka
  • dobrý zdravotní stav
  • 2 ks fotografie
  • uplavat 200 metrů bez známek únavy

 

CENA ZAHRNUJE: VÝUKOVÉ MATERIÁLY (elektronická verze), PRONÁJEM BAZÉNU, ZAPŮJČENÍ KOMPLETNÍ VÝSTROJ (vyjma rukavic, dekompresní bóje), MEZINÁRODNÍ CERTIFIKACE, VSTUPY NA BAZÉN A POVINNÉ PONORY na volné vodě, INSTRUKTORA, ČLENSTVÍ V KLUBU DIVEZONE .

Pozor na nabídky základních kurzů přístrojového potápění přes slevové portály!

Kurz se Vám může prodražit – především si pohlídejte, zda je v ceně mezinárodní certifikace, výukové materiály, zapůjčení kompletní výstroje… 

U certifikace doporučujeme ověřit, zda se jedná o mezinárodní (ne systém založený v ČR!) a dlouhodobě zavedený systém. Zamezíte tak neuznání certifikace v zemích mimo Evropu. 

 

Doporučené vybavení

Obrázek projektu z e-shopu

BOJKA UZAVŘENÁ - SET

Do e-shopu
Obrázek projektu z e-shopu

MASKA ESSENCE

Do e-shopu
Obrázek projektu z e-shopu

ŠNORCHL DUAL

Do e-shopu

Další kurzy

Dětská přípravka

Potápění pro děti ve věku 9 - 10 let, individuální přístup, příprava na kurz OWD

více

Ponor na zkoušku – bazén

Potápěčská exkurze na bazénu Opava / Kravaře. Po celý rok dle osobní domluvy.

více

Ponor na zkoušku – volná voda

Potápěčská exkurze v lomu. Po celý rok dle osobní domluvy.

více

Mám zájem o:

 *

 *

 *

Termíny dle domluvy

 *

+ 3 = 5
Pole označená * jsou povinná.