Cesty za potápěním

potápění v Česku - potápění po celém světě

THAJSKO – KO LANTA

Potápění v Thajsku v oblasti Ko Lanta nabízí pestrý podvodní svět a teplou vodu. Akce je pobytového charakteru včetně výletů - vhodná i pro rodiny s dětmi.

Nejbližší termíny:

na dotaz

od 47.000Kč pro potápěče Mám zájem

Letenky s nejlepší společností na světě, co se týče zámořských letů – QUATAR

01března Vídeň – Douha 09:40 – 16:55 / 01března Douha – Krabi 19:05 – 06:10

12března Krabi – Douha 08:00 – 11:50 12března Douha – Vídeň 16:00 – 20:10

Ubytování:

1. Aorowana resort – WOOD

–   levný typ ubytování. Cena je stanovena pro 1osobu při využití 2 lůžek v bungalovu. Ubytování je na míru potápěčům, kteří chtějí jen přespat a co nejvíce doby trávit v moři nebo u baru :).

Jedná se o dřevěný, vzdušný bungalov s větrákem, moskytiérou, koupelnou se záchodem, teplou vodou, sprchou a umyvadlem. Je menší a nelze sem dávat přistýlku. Ubytování je se snídaní.

2. Lanta Villa resort

–   resort přímo u pláže. Cena je stanovena pro 1osobu při využití 2 lůžek v bungalovu. Ubytování vhodné i pro nejnáročnější rodiny. Jedná se o zděný bungalov s klimatizací, koupelnou se záchodem, teplou vodou, sprchou a umyvadlem. Lze přistýlku. Ubytování je se snídaní

1. Arowana WOOD – 47.000 Kč

2. Lanta Villa – 52.000 Kč

ZÁLOHA 30.000Kč

CENA ZAHRNUJE (pro jednu osobu):

Letenka Vídeň – Krabi a zpět, transfer do resortu z letiště a zpět, ubytování 10 nocí se snídaní, 5 dnů potápění – 10ponorů, svačina, oběd, pití a káva na lodi)

CENA NEZAHRNUJE:

Jídlo mimo balíček, extra výlety, poplatek za NP (600BATH/DEN X 5 DNŮ) CCA 2.100Kč, potápěčské a cestovní pojištění, půjčení potápěčské výstroje.

 

Další cesty

Výkleky

Lom Výkleky se nachází 75km od Opavy. Nabízí potápění do maximální hloubky cca 8 metrů. Vstup do vody je pozvolný a tedy vhodný mimo jiné pro začátečníky.

více

EGYPT – Rudé moře

Potápění z lodi ve vodách Rudého moře. Korálové zahrady, vraky, žraloci, karety a občas i oceánští živočichové.

více

Mexiko – „Cenotes“

Nový termín: listopad 2019
Mexiko je vhodné pro potápěče i nepotápěče. Budeme se potápět v průzračné vodě jeskynního systému a nahlédneme do tajuplné Mayské kultury.

více

Mám zájem o:

 *

 *

 *

Termíny dle domluvy

 *

+ 3 = 5
Pole označená * jsou povinná.