Cesty za potápěním

potápění v Česku - potápění po celém světě

THAJSKO – KO LANTA

Potápění v Thajsku v oblasti Ko Lanta nabízí pestrý podvodní svět a teplou vodu. Akce je pobytového charakteru včetně výletů - vhodná i pro rodiny s dětmi.

Nejbližší termíny:

na dotaz

na dotaz dle aktuální ceny CK Mám zájem

Ubytování:

1. Aorowana resort – WOOD

–   levný typ ubytování. Cena je stanovena pro 1osobu při využití 2 lůžek v bungalovu. Ubytování je na míru potápěčům, kteří chtějí jen přespat a co nejvíce doby trávit v moři nebo u baru :).

Jedná se o dřevěný, vzdušný bungalov s větrákem, moskytiérou, koupelnou se záchodem, teplou vodou, sprchou a umyvadlem. Je menší a nelze sem dávat přistýlku. Ubytování je se snídaní.

2. Lanta Villa resort

–   resort přímo u pláže. Cena je stanovena pro 1osobu při využití 2 lůžek v bungalovu. Ubytování vhodné i pro nejnáročnější rodiny. Jedná se o zděný bungalov s klimatizací, koupelnou se záchodem, teplou vodou, sprchou a umyvadlem. Lze přistýlku. Ubytování je se snídaní

1. Arowana WOOD – 47.000 Kč

2. Lanta Villa – 52.000 Kč

 

CENA ZAHRNUJE (pro jednu osobu):

Letenka Vídeň – Krabi a zpět, transfer do resortu z letiště a zpět, ubytování 10 nocí se snídaní, 5 dnů potápění – 10ponorů, svačina, oběd, pití a káva na lodi)

CENA NEZAHRNUJE:

Jídlo mimo balíček, extra výlety, poplatek za NP (600BATH/DEN X 5 DNŮ) CCA 2.100Kč, potápěčské a cestovní pojištění, půjčení potápěčské výstroje.

 

Další cesty

Bali – resort

Tato pobytová akce v resortu nejlépe padne těm, kteří chtějí exotiku, relax, nějaké to potápění a v případě zájmu objevování indonéské kultury. Je tak ideální pro potápěče i nepotápěče.

více

MALEDIVY – safari

Potápění a pobyt na lodi (all-inclusive). Jedna z nejluxusnějších lodí Malediv. Plný servis na lodi - skvělé jídlo, ponory, relax na písečných plážích, návštěva rybářské vesnice,...

více

EGYPT – Rudé moře

Potápění z lodi ve vodách Rudého moře. Korálové zahrady, vraky, žraloci, karety a občas i oceánští živočichové.

více

Mám zájem o:

 *

 *

 *

Termíny dle domluvy

 *

+ 3 = 5
Pole označená * jsou povinná.