Cesty za potápěním

potápění v Česku - potápění po celém světě

Řídelov

Lom se nachází v nadmořské výšce 633 m.n.m. u obce Řídelov nedaleko města Telče.

Nejbližší termíny:

Termín připravujeme

Žulový Lom v krásném lesním prostředí pochází z 30. let minulého století, kdy sloužil k těžbě stavebního materiálu. Dnes je lom malým skrytým pokladem, je zatopený a obklopen krásnou přírodní scenérií. Je to ideální místo, které nabízí klid a soukromí a přímo vybízí k aktivnímu odpočinku. Klub Poseidon z Telče, kterému lom patří, vybudoval na kraji lomu základnu s dřevěným molem, které zajišťuje pohodlný přístup do lomu. Nejhlubší místo se nachází v 15 metrech a lom je vhodný pro začátečníky.

Atrakce pod vodou: loďka, keson z vany, zbytky důlní techniky

Fauna a flóra: okouni, líni, bělice, štiky, kapříci

Viditelnost: 2-8m?

Další cesty

Bali – resort

Tato pobytová akce v resortu nejlépe padne těm, kteří chtějí exotiku, relax, nějaké to potápění a v případě zájmu objevování indonéské kultury. Je tak ideální pro potápěče i nepotápěče.

více

MALEDIVY – safari

Potápění a pobyt na lodi (all-inclusive). Jedna z nejluxusnějších lodí Malediv. Plný servis na lodi - skvělé jídlo, ponory, relax na písečných plážích, návštěva rybářské vesnice,...

více

EGYPT – Rudé moře

Potápění z lodi ve vodách Rudého moře. Korálové zahrady, vraky, žraloci, karety a občas i oceánští živočichové.

více

THAJSKO – KO LANTA

Potápění v Thajsku v oblasti Ko Lanta nabízí pestrý podvodní svět a teplou vodu. Akce je pobytového charakteru včetně výletů - vhodná i pro rodiny s dětmi.

více

Mám zájem o:

 *

 *

 *

Termíny dle domluvy

 *

+ 3 = 5
Pole označená * jsou povinná.