Cesty za potápěním

potápění v Česku - potápění po celém světě

Řídelov

Lom se nachází v nadmořské výšce 633 m.n.m. u obce Řídelov nedaleko města Telče.

Nejbližší termíny:

Termín připravujeme

Žulový Lom v krásném lesním prostředí pochází z 30. let minulého století, kdy sloužil k těžbě stavebního materiálu. Dnes je lom malým skrytým pokladem, je zatopený a obklopen krásnou přírodní scenérií. Je to ideální místo, které nabízí klid a soukromí a přímo vybízí k aktivnímu odpočinku. Klub Poseidon z Telče, kterému lom patří, vybudoval na kraji lomu základnu s dřevěným molem, které zajišťuje pohodlný přístup do lomu. Nejhlubší místo se nachází v 15 metrech a lom je vhodný pro začátečníky.

Atrakce pod vodou: loďka, keson z vany, zbytky důlní techniky

Fauna a flóra: okouni, líni, bělice, štiky, kapříci

Viditelnost: 2-8m?

Další cesty

Chorvatsko - potápění

Chorvatsko – oblast Kornati

Potápěčská základna se nachází cca 200 metrů od oblázkové pláže. Ubytování může být (doporučujeme) v blízkosti základny, které nabízí snadný přístup k vodě a zároveň možnost večerních vycházek do nedalekého městečka.

více

Výkleky

Lom Výkleky se nachází 75km od Opavy. Nabízí potápění do maximální hloubky cca 8 metrů. Vstup do vody je pozvolný a tedy vhodný mimo jiné pro začátečníky.

více

Hostěradice

Krásný lom na jížní Moravě, který je ideální pro začátečníky. Nabízí hloubku do 12-13 metrů, peknou viditelnost a teplou vodu.

více

Bali

Tato pobytová akce v resortu nejlépe padne těm, kteří chtějí exotiku, relax, nějaké to potápění a v případě zájmu objevování indonéské kultury. Je tak ideální pro potápěče i nepotápěče.

více

Mám zájem o:

 *

 *

 *

Termíny dle domluvy

 *

+ 3 = 5
Pole označená * jsou povinná.