Cesty za potápěním

potápění v Česku - potápění po celém světě

ELBA

Elba patří mezi jeden z nekrásnějších a nejromantičtějších ostrovů Středozemního moře.

Nejbližší termíny:

připravujeme...

Cena pro rok 2018 bude stanovena. Mám zájem

ELBA „Napoleonův ostrov“

 

Elba patří mezi jeden z nekrásnějších a nejromantičtějších ostrovů Středozemního moře. Je rájem milovníků krásné přírody, italské pohostinnosti, historie a křišťálově čisté vody. Po Sicílii a Sardínii patří mezi třetí největší ostrov Italského souostroví.  Rozmanitý reliéf utváří ostrov dlouhý 27km a široký 18km.

 

Elbu charakterizuje členité pobřeží s množstvím dlouhých i malých romantických pláží umístěných v malebných zátokách, zvlněná krajina, cypřišové aleje, olivové háje a hektary vinic kolem historických usedlostí a rybářských vesniček. Severní svahy pokrývají kaštanové lesy a hustá křoviska. Jižní svahy jsou naopak holé. Pestrost se nevytrácí ani pod vodou, kde najdeme potápěčsky zajímavé hřbety a prolákliny bohaté na faunu a floru. Počasí je mírné a stálé, voda průzračně čistá a pestrá na život. Co více si může milovník podmořského světa přát! K vidění jsou například podmořské trávy Posidonia, které tvoří celé kolonie. Během potápění máme možnost proplouvat hejny barakud nebo prozkoumávat kaňony, kde vykukují murény, chobotnice a maskují se ropušnice velkých rozměrů. Potápění směřujeme do jižní části ostrova, kde jsou klidnější povětrnostní podmínky a týden na lodi si tak užije i ten nejméně otrlý člen posádky.

 

CENA ZAHRNUJE:

Pobyt na lodi, 6 dní potápění včetně láhví se vzduchem a olovem

 

CENA NEZAHRNUJE:

Dopravu z ČR (včetně trajektu a parkovného), strava, cestovní a potápěčské pojištění, zapůjčení potápěčské výstroje

Další cesty

Bali – resort

Tato pobytová akce v resortu nejlépe padne těm, kteří chtějí exotiku, relax, nějaké to potápění a v případě zájmu objevování indonéské kultury. Je tak ideální pro potápěče i nepotápěče.

více

MALEDIVY – safari

Potápění a pobyt na lodi (all-inclusive). Jedna z nejluxusnějších lodí Malediv. Plný servis na lodi - skvělé jídlo, ponory, relax na písečných plážích, návštěva rybářské vesnice,...

více

EGYPT – Rudé moře

Potápění z lodi ve vodách Rudého moře. Korálové zahrady, vraky, žraloci, karety a občas i oceánští živočichové.

více

THAJSKO – KO LANTA

Potápění v Thajsku v oblasti Ko Lanta nabízí pestrý podvodní svět a teplou vodu. Akce je pobytového charakteru včetně výletů - vhodná i pro rodiny s dětmi.

více

Mám zájem o:

 *

 *

 *

Termíny dle domluvy

 *

+ 3 = 5
Pole označená * jsou povinná.