Aktuálně

VALENTÝN – PONOR PRO 2 V BAZÉNU

Zveřejněno: 20. 01. 2023

 

Máte rádi vodu a chcete společný zážitek? Nabízíme ponor na zkoušku s přístrojem v bazénu Opava. 

Jak to funguje?

V den svatého Valentýna předáš speciální poukaz, jako dárek.

Ihned v sobotu (tedy 18.2.2023) máte možnost rezervovat termín ponoru na bazénu v Opavě. Ke všemu Vám budou stačit plavky, ručník. V případě zájmu vám uděláme společné foto pod vodou (zašleme v el. podobě).

Staň se na chvíli potápěčem a vyzkoušej, jaké to je dýchat pod vodou. S sebou ti postačí plavky, ručník a dobrá nálada – o zbytek se postará naše škola. Celou dobu budeš v rukou zkušeného instruktora. Exkurze zabere cca 1 hodinu včetně seznámení s výstrojí a základní komunikací pod vodou. Kromě samotného ponoru můžeš vyzvídat od instruktora a dozvědět se tak vše, co Tě zajímá.

 

CENA EXKURZE PRO 2 OSOBY: 2.000,- Kč,

zahrnuje:

 

  • Zkušeného instruktora

  • Potápěčskou výstroj

  • Vzduch

  • Pronájem bazénu 

  • Foto pod vodou

 

Ponor na zkoušku v bazénu je často prvotní zkušenost s potápěním a většinou si možnost dýchat pod vodou zamilujete. Možná zjistíte, že se můžete potápět i vy. Potápění s přistrojem na rekreační úrovni je dnes velice dostupné a relativně snadno Vám obohatí Vaši dovolenou u moře. Pod vodou nachází potápěči jiný svět, jehož pravidla jsou odlišná. Získávají novou zkušenost, zažívají nové pocity. Potápění je jedinečné a poněkud záhadné, ale kvůli tomu se ho nemusíme bát. Všechny fyzikální a fyziologické zákonitosti se dozvíte na základě kurzu, který zrovna děláte. Pro pochopení základů potápění a získání licence, která z Vás udělá samostatného potápěče je potřeba absolvovat kurz OPEN WATER DIVER.

 

 

Další aktuality

Ponor na zkoušku v bazénu

Ponor na zkoušku v bazénu v Opavě během celého roku. Rezervace na info@divezone.cz

více
freediving

Freediving – kurz nádechového potápění

Kurz nádechového potápění - Opava

více