Aktuálně

KURZ ŠNORCHLOVÁNÍ

Zveřejněno: 01. 01. 2020

Kurz šnorchlováni je vstupní bránou do podvodního světa a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie (již od 8 let). Ať už chceš pozorovat podvodní svět z hladiny se šnorchlem, potápět s přístrojem nebo na nádech (freediving), vždy využiješ získané dovednosti z tohoto kurzu.

Obsah kurzu přizpůsobíme tvým vstupním dovednostem. Umět „komfortně a bezpečně“ šnorchlovat je základní stavební kámen potápěče, a proto klademe důraz na individuální přístup. Můžeme se tak spolu zabývat ploutvovým pohybem, bezpečností, technikou dýchání, samotným plaváním, správným užitím vybavení (maska-šnorchl-ploutve), až po lehké základy potápění na nádech.

Kurz probíhá v hodinových lekcích. První hodina je zaměřena na intenzivní ochutnávku šnorchlováni, kdy odhalíme, co ti jde lépe a co hůře. Další lekce mohou být individuálně zaměřeny na zlepšování konkrétních dovedností. Pokud budeš cítit po první lekci, že již není co zlepšovat, pak ti instruktor rád nabídne další možnosti v potápění.

Výstupem tohoto kurzu není vydání certifikace, ale dobrý pocit z vody a hlavně bezpečný pohyb ve vodním prostředí. Zároveň jsou nabyté zkušenosti odrazovým můstkem pro další potápěčská dobrodružství.

CENA 600Kč ZAHRNUJE:

– INSTRUKTORA

– PRONÁJEM BAZÉNU

– v případě potřeby zapůjčení VYBAVENÍ (MASKA, ŠNORCHL, PLOUTVE)

Další aktuality

Ponor na zkoušku

Potápěčská exkurze na bazénu v Opavě během celého roku. Rezervace na info@divezone.cz

více

Kurz OWD – OPAVA

Základní kurz potápění s přístrojem
- rezervace na info@divezone.cz

více