Aktuálně

šnorchl junior

ŠNORCHLOVÁNÍ JUNIOR

Zveřejněno: 26. 04. 2022

Kurz šnorchlováni je vstupní bránou do podvodního světa a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie (již od 8 let). Ať už chceš pozorovat podvodní svět z hladiny se šnorchlem, potápět s přístrojem nebo na nádech (freediving), vždy využiješ získané dovednosti z tohoto kurzu.

Obsah kurzu přizpůsobíme tvým vstupním dovednostem. Umět „komfortně a bezpečně“ šnorchlovat je základní stavební kámen potápěče, a proto klademe důraz na individuální přístup. Můžeme se tak spolu zabývat ploutvovým pohybem, bezpečností, technikou dýchání, samotným plaváním, správným užitím vybavení (maska-šnorchl-ploutve), až po lehké základy potápění na nádech.

Kurz junior probíhá o víkendu v rozsahu cca 3 hodin.

První hodina je zaměřena na seznámení a základní informace v naší učebně na bazénu.

Druhou hodinu budeme trávit v bazénu, kde ochutnáme šnorchlováni a odhalíme, co ti jde lépe a co hůře. Následně se zaměříme na zlepšování konkrétních dovedností. V závěru hodiny bude pro zájemce možnost zkusit dýchání z přístroje pod vodou.

V průběhu třetí hodiny si v učebně popovídáme o tom, co jsme se naučili a co můžeme zlepšovat. Pokud budou děti nadšené, pak instruktor rád nabídne další možnosti v potápění.

Výstupem tohoto kurzu není vydání certifikace, ale dobrý pocit z vody a hlavně bezpečný pohyb ve vodním prostředí. Zároveň jsou nabyté zkušenosti odrazovým můstkem pro další potápěčská dobrodružství.

CENA 800Kč ZAHRNUJE:

– INSTRUKTORA

– PRONÁJEM BAZÉNU

– v případě potřeby zapůjčení VYBAVENÍ (MASKA, ŠNORCHL, PLOUTVE)

Další aktuality

DĚTSKÁ PŘÍPRAVKA

Potápění pro děti ve věku 9 - 10 let, individuální přístup, příprava na kurz OWD

více
Základní kurz potápění s přístrojem v Opavě.

Základní kurz potápění s přístrojem

Základní kurz potápění s přístrojem od 10 let
- NOVÝ TERMÍN ZAHÁJENÍ: volejte nebo pište

více
potápění u opavy

PONOR NA ZKOUŠKU – lomy, jezera, moře

Zkušební ponor v lomu může být prvním krokem do podvodního světa i celoživotním zážitkem.

více