Aktuálně

Kurz freediving

Zveřejněno: 28. 07. 2018

POZOR: NUTNÁ REZERVACE MÍSTA!

info@divezone.cz

Kurz volného potápění na nádech (FREEDIVING basic level) je určen všem zájemcům, kteří chtějí zažít volnost pohybu pod vodou, obohatit své dovednosti pro přístrojové potápění či si užít dovolenou u vody trochu jinak – na nádech 🙂 . Vysvětlíme si možná rizika tohoto sportu a odhalíme, kdy je tato aktivita bezpečným koníčkem a zábavou. Zaměříme se na fyzickou i mentální přípravu před potápěním. Ukážeme si, jak relaxovat, správně dýchat a připravit své tělo na potápění. Ve vodě si ukážeme správnou techniku pohybu, abychom zbytečně neubírali sekundy / minuty z našeho pobytu pod vodou…

Honí se ti v hlavě myšlenka, jak dlouho pod vodou vydržíš? Budou to 2, 3, 4 minuty? Tak se tím netrap… Cílem kurzu rozhodně není dosahování rekordních časů, ale bezpečný a dobrý pocit z pobytu pod vodou.

OBSAH KURZU: zahrnuje teorii a praktická cvičení na suchu +  bazénové lekce. Zahájení v pátek odpoledne (teorie + cvičení) a ukončení v sobotu odpoledne. V případě špatného počasí možno přesunout sobotní program.

VSTUPNÍ POŽADAVKY: minimální věk 12 let, základní dovednosti se šnorchlem výhodou, uplavání 50 metrů

CENA ZAHRNUJE: PRONÁJEM BAZÉNU, v případě potřeby zapůjčení vybavení (MASKA, ŠNORCHL, PLOUTVE), INSTRUKTORA, ČLENSTVÍ V KLUBU DIVEZONE

 

POZOR! NIKDY NEZADRŽUJ DECH VE VODNÍM PROSTŘEDÍ SÁM. ABSOLVUJ KVALITNÍ KURZ.

Další aktuality

Kurz OWD – OPAVA

Základní kurz potápění s přístrojem
- rezervace na info@divezone.cz

více

Obchod

Navštivte náš potápěčský e-obchod, kde najdete potápěčské vybavení: ploutve na potápění, maska na potápění, šnorchl na potápění, počítač na potápění a mnoho dalšího.

více

Kurz potápění v Egyptě

Pro možné termíny pište na info@divezone.cz
Základní kurz přístrojového potápění speciálně spojen s dovolenou v Egyptě,
a to za účasti českého instruktora potápění po celou dobu.

více

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

 

PONOR NA ZKOUŠKU V BAZÉNU – 800Kč

PONOR NA ZKOUŠKU VE VOLNÉ VODĚ – 1.300Kč

KURZ PŘÍSTROJOVÉHO POTÁPĚNÍ (OWD) – 9.000Kč

Další…